صفحه اصلی / اسباب بازی / نمایشگاه دائمی (شوروم) سرزمین اسباب بازی

نمایشگاه دائمی (شوروم) سرزمین اسباب بازی

نمایشگاه دائمی (شوروم) سرزمین اسباب بازی

مجموعه بازی‌بین در کنار ارائه خدمات تخصصی در حوزه اسباب بازی به صورت مجازی و در بستر اینترنت، مجری و برگزار کننده نمایشگاه های دائمی (شوروم) اسباب بازی در سطح گسترده نیز میباشد. از جمله این موارد شوروم سرزمین اسباب بازی سرچشمه میباشد.
اولین و بزرگترین نمایشگاه تخصصی در حوزه اسباب بازی های تولید داخل کشور، مجموعه سرزمین اسباب بازی واقع در مرکز شهر تهران (میدان بهارستان) میباشد. این شوروم در سال 1398 افتتاح شده و تا به امروز افتخار خدمت به علاقه مندان اسباب بازی را داشته است.
شما میتوانید علاوه بر خرید اینترنتی از مجموعه بازی بین، به سرزمین اسباب بازی مراجعه کرده و از بازدید و مقایسه محصولات به صورت حضوری بهره منده شده و همان لحظه خرید خود را انجام داده و اسباب بازی مد نظرتان را تحویل گرفته.

n00689762 r b 008
n00689762 r b 001

افتتاحیه

افتتاحیه اولین شوروم (نمایشگاه دائمی) اسباب‌بازی‌های ایرانی و بررسی و تحلیل نقش اسباب‌بازی به عنوان یک کالای فرهنگی هویت‌ساز، دوشنبه ۲۰ خردادماه 1398 در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی سرچشمه برگزار شد.
در این افتتاحیه، حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نیری دبیر ستاد فناوری نرم و هویت‌ساز ریاست جمهوری و… حضور داشتند.

جناب آقای مهندس محمد حسین نخ چی مدیر نمایشگاه دائمی سرزمین اسباب بازی، با بیان علت شکل گیری این نمایشگاه که برگرفته از فعالیت ها کشورهای توسعه یافته برای معرفی اسباب بازی است اعلام کرد این نمایشگاه بستری مناسب برای فروشگاه داران، پخش کنندگان، تجار اسباب بازی خارجی، مدیران مدارس، مهد ها و خانه های بازی است که بتوانند محصولات ابرانی را با دسته بندی های متفاوت و به تفکیک برند از نزدیک ببینند و تست کنند و سپس بتوانند سفارش گزاری کنند تا محصولات از تولیدکنندگان دریافت شود و به آنها ارائه گردد.

n00689762 r b 009
n00689762 r b 006
n00689762 r b 005
n00689762 r b 003
3111887

اهداف

از جمله اهدافی که موجب برپایی و راه اندازی این شوروم شده است میتوان به توسعه و ارج نهادن تولیدات داخلی اشاره نمود. مجموعه بازی بین با نظر به اینکه تعامل نزدیکی با تولیدکنندگان اسباب بازی کشور دارد بستری را برای ارائه و نمایش کیفیت و ارزش های محصولات ایرانی را فراهم آورده است.
همچنین مدیران مدارس و آموزشگاه ها، مهد های کودک، فروشگاه های اسباب بازی در تهران و شهرستان ها، سازمان ها و نهاد های مربوطه و … با توجه به اینکه دسته بندی های کاملی از اسباب بازی ها در این نمایشگاه وجود دارد میتوانند اقدام به تهیه کالا های مورد نیاز خود کرده و از خدمات این مجموعه استفاده کنند.

n00689762 r b 000

ویژگی ها و ظرفیت های موجود

سرزمین اسباب بازی در محیطی به مساحت 500 متر مربع واقع شده است و ظرفیت جا دادن تمام تنوع های کالایی در حوزه اسباب بازی را دارد. مجموعه فرهنگی سرچشمه که سرزمین اسباب بازی در طبقه -1 آن قرار دارد دارای فروشگاه نوشت افزار نیز میباشد.
فروشگاه نوشت افزار دقیقا در طبقه بالا از سرزمین اسباب بازی قرار دارد و این امکان را به مراجعه کنندگان میدهد که علاوه بر تهیه اسباب بازی، نیاز های نوشت افزاری خود را نیز بر طرف کنند.
در حال حاضر در شوروم سرزمین اسباب بازی نزدیک به 4000 تنوع کالایی از 200 برند و تولید کننده ایرانی موجود است.

n00689762 r b 002

دسته بندی اسباب بازی ها

شوروم دائمی سرزمین اسباب بازی دارای دسته بندی های کامل و مختلفی از تمام اسباب بازی های موجود در بازار ایران میباشد. شما میتوانید با توجه به سن کودکان از محصولات مناسب رده سنی ایشان استفاده کنید. اسباب بازی ها در 6 رده سنی مختلف دسته بندی شده اند.
اسباب بازی های مناسب رده سنی 0 الی 1 سال، 1 الی 3 سال، 3 الی 5 سال، 5 الی 8 سال، 8 الی 12 سال و 12 سال به بالاتر در این مجموعه در دسترس میباشد.

همچنین علاوه بر دسته بندی بر اساس رده سنی، سرزمین اسباب بازی شامل بازی های مختلفی در دسته های آموزشی، چوبی، بازی های فکری، اسباب بازی های پسرانه، اسباب بازی های دخترانه، اسباب بازی های خارج از منزل و فیزیکی، بردگیم، بازی های کارتی، علمی و الکترونیک و استم میباشد.
که با توجه به نیاز و علاقه کودکان میتوانید از این دسته ها در جهت رشد و یادگیری کودکان استفاده کنید.

شوروم سرزمین اسباب بازی کجاست؟

شوروم سرزمین اسباب بازی واقع در شهر تهران میباشد. آدرس دقیق این نمایشگاه به شرح زیر است :
تهران، پایین تر از میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، کوچه صیرفی پور، جنب مجموعه سرچشمه، بن بست سعدی، شوروم سرزمین اسباب بازی

📞 تلفن : 02136610541

معرفی شوروم سرزمین اسباب بازی

پرویز کرمی، دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق در این ویدیو به معرفی شوروم سرزمین اسباب بازی میپردازد.

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید