امکان ارسال 3 (سه) ساعته در شهر تهران

صفحه اصلی / اسباب بازی / 7 حسی که به هنگام پا گذاشتن ناگهانی بر روی لگو تجربه می کنید

7 حسی که به هنگام پا گذاشتن ناگهانی بر روی لگو تجربه می کنید

تا به الان همه ما لحظه هایی را تجربه کرده ایم که ناخواسته پایمان بر روی یک قطعه لگو رفته و حس بسیار عجیب و دردناکی را دریافت کرده ایم، حالا در این مقاله می خواهیم به تحلیل مراحل حسی مرتبط با این اتفاق ناگهانی بپردازیم.

1-شکه شدن

ناگهان یک درد بسیار سوزناکی را در پای خود احساس می کنید و تعجب می کنید از آنکه چه چیزی می تواند منشأ این درد آزار دهنده باشد.

2-ناراحتی و اضطراب

همان طور که از درد روی یک پا می پرید و پای آسیب دیده تان را در دست گرفته اید مدام به این فکر می کنید که چطور و به چه میزان پای شما آسیب دیده است.

3-گیجی و تعجب

در این هنگام خم می شوید و سرتان را پایین می گیرید و کف پایتان را نگاه می کنید و با تعجب متوجه می شوید که شما را یک شقایق سمی نیش نزده و تنها یک لگو پلاستیکی کوچک است که بی گناه بر روی فرش افتاده و پای شما بر روی آن رفته است.

4-وحشت

حتمأ با این حس وحشتی که درونتان پیش آمده دلتان می خواهد از این به بعد راه رفتنتان مثل یک جوجه تیغی ای که ترسیده و تیغ هایش را باز کرده و بر روی زمین می غلتد، بشود تا بتوانید با این روش پاهایتان را از خطر آسیب دیدن در امان نگه دارید.

5-صمیم قلب

حالا بعد از تجربه چند حس ناگوار یک حس بسیار دلنشین هم به سراغ شما می آید و شما با دیدن لگو بر زیر پایتان به یاد دوران خوش بازی های کودکانه خودتان می افتید و زمان هایی را که ساعت ها مشغول بازی کردن با لگو می شدید در ذهنتان مرور می شود.

6-گستردگی

شما آن لحظه هایی را آرزو می کنید که بر روی فرش نرم پای برهنه خود را می گذاشتید و با آرامش قدم بر می داشتید. اما حالا به علت این اتفاق و آسیب دیدن پای شما آن حس شادی و آرامش ازتان سلب شده است و هر لحظه تصور این را دارید که نکند دوباره این اتفاق در هنگام راه رفتن برایتان پیش بیاید و مجدد آن درد آزار دهنده را تجربه کنید.

7-تعیین کردن

حالا شما می توانید ذهن خودتان را برای پیدا کردن یک راه حل خلاقانه و آسیب ندیدن مجدد خود آماده کنید تا این راه حل مرحمی باشد برای تمام بارهایی که از پا گذاشتن بر روی یک تکه لگو بسیار آزرده شده اید و هچنین این موضوع به شما کمک خواهد کرد که دیگر با این آسیب رو به رو نشوید.

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید