صفحه اصلی / تکنولوژی / رجی فیس آمه (Reggie Fils-Aimé) به اسپین مستر (Spin Master) پیوست!

رجی فیس آمه (Reggie Fils-Aimé) به اسپین مستر (Spin Master) پیوست!

همه چیز از این توییت شروع شد! رجی به اسپین مستر پیوست. این خبر برای کسانی که رجی رو میشناسند خبر مهمی بود چرا که طی دوره مدیریتش در نینتندو کار های فوق‌العاده ای کرده بود. در این مقاله با رجی و اسپین مستر بیشتر آشنا میشیم و پتناسیل این همکاری رو بیشتر درک خواهیم کرد!

Reggie twitt

 رجی فیس آمه که بود و چه کرد؟

رجی یک مدیر سرشناس اهل آمریکاست که یکی از مهم ترین بخش های زندگی حرفه ای او در نینتندو رقم خورده است. او از سال 2003 وارد نینتندو شد و با عنوان معاون فروش و بازاریابی کار خود را شروع کرد و در سال 2006 به عنوان مدیر ارشد عملیاتی نینتندو منصوب شد و تا سال 2019 در همین منصب بود.

دوران رجی برای نینتندو دوران خوبی بوده است. طرفداران نینتندو حتما سخنرانی او در نمایشگاه E3 سال 2004 را به یاد دارند. در دوران مدیریت او نینتندو کنسول های Wii، Wii U و سوییچ را عرضه کرد که توانستند خوب ظاهر شوند همواره خلاقانه ترین کنسول های وقت خود باشند. اگر اطلاعات بیشتری در مورد رجی میخواهید این صفحه ویکی پدیا را ببینید.

 اسپین مستر

ممکن است که تا کنون نام اسپین مستر را نشنیده باشید اما اسپین مستر شرکت مادر بسیاری از برند های معنبر و نام آشناست از جمله‌ی آن های سگ های نگهبان، هچیمال ها، مکانو را می‌توان نام برد. اسپین مستر سال 1994 شروع به تولید اسباب بازی کرده است و اکنون یکی از بزرگترین شرکت های اسباب بازی دنیا محسوب می‌شود.

همکاری شگفت انگیز!

حضور رجی در هیئت مدیره اسپین مستر می‌تواند به رشد خلاقانه در صنعت اسباب بازی کمک شایانی بکند. اسپین مستر خود یک شرکت بسیار خلاق با محصولات متنوع بود که هر کدام به نوع خود جذاب هستند و رجی هم تجربه کار روی پروژه های خلاقانه‌ای همچون LABO را دارد.

خلاقیت و جسارت مدیریتی رجی وقتی با توانایی تولید و هوشمندی اسپین مستر ترکیب شود حتما خروجی جذاب و قابل توجهی خواهد داشت. منتظر خبر های هیجان انکیز از اسپین مستر هستیم.

درباره نویسنده :

از سال‌های دور عاشق بازی و اسباب بازی از هر نوعی بودم و هستم. مدتی با نام مستعار نقد ویدئوگیم می‌نوشتم. بعد از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه هم در حال فعالیت تخصصی در حوزه بازی و اسباب بازی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید