امکان ارسال 3 (سه) ساعته در شهر تهران

صفحه اصلی / اسباب بازی / توصیف دسته بندی ها

توصیف دسته بندی ها

توصیف دسته بندی های اسباب بازی سایت بازی بین

در این بخش تمامی دسته بندی های سایت بازی بین که سعی شده است با ترکیبی از مدل های دسته بندی استاندارد  و بین المللی و با توجه به تنوع اسباب بازی های موجود در ایران استخراج شود را توضیح دهیم و مشخص کنیم که مفهوم هر دسته بندی چیست و چه نوع اسباب بازی هایی را در بر میگیرد، این دسته بندی استاندارد به جستجو شما در پیدا کردن اسباب بازی مورد نیازتان بسیار کمک می کند.

14

لگو و ساخت و ساز (Constructive)

شامل آیتم‌هایی هستند که در یکدیگر قفل می‌شوند و همچنین از هم جدا می‌شوند که به این ترتیب امکان سرهم شدن با حالات مختلفی را دارد. تمام قطعات جانبی این نوع اسباب بازی مثل چرخ یا مینی فیگور ها نیز جرئی از این دسته هستند. این دسته شامل اسباب بازی برای تمام گروه های سنی می‌شود و ساختنی های رای خردسالان در دسته نو نهال هم قرار می‌گیرند.

12

خود ساختنی (DIY)

شامل اقلامی است که می‌توان به کمک آن می‌توان یک اسباب بازی را درست کرد. این اسباب بازی ممکن است عملکرد واقعی داشته باشد یا صرفا به عنوان دکور قابل استفاده باشد. قطعات ممکن است در هم قفل شوند یا نیاز به چسباندن داشته باشند.

21

هنر و کاردستی (Art & craft)

دسته هنر و کاردستی شامل تمامی اقلام مورد استفاده در کار های هنری و ساختنی می‌شود از مدادشمعی و مداد رنگی تا چسب و خرده های کاغذ در این دسته قرار دارند. همچنین کیت های هنری مثل مجسمه سازی و اقلامی مثل گل و خمیر بازی نیز در این دسته قرار می‌گیرند.

درباره نویسنده :

از سال‌های دور عاشق بازی و اسباب بازی از هر نوعی بودم و هستم. مدتی با نام مستعار نقد ویدئوگیم می‌نوشتم. بعد از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه هم در حال فعالیت تخصصی در حوزه بازی و اسباب بازی هستم.